• Свеж
Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина на резервоарот за пиплум со големина на очен

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина на резервоарот за пиплум со големина на очен

DEN 543.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сончев ден, стилски резервоар и наскоро сте на врвот на светот. Софија Вергара, Peplum Top е таа совршена мешавина од слатка и мачна. Класична ткаенина од памук за очила го прави овој резервоар безвременски, додека предниот пресек и ласкавиот пилум полите го завршува изгледот со секси, модерен пресврт. Да речеме дека е тотална победа за вашата гардероба. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : una blusa con estilo en un día soleado te hará sentir Invencible. La blusa tipo peplo de sofia vergara es la mezcla perfecta de ternura y picardía. Tela Clásica de Algodón perforada hace que esta blusa nunca pase de moda, mientras que el corte al frente y el encantador ruedo tipo peplo le dan un goot con un toque sexy y moderno. Digamos que es una Victoria completa para tu gardarropa. Ексклузивен en. Материјал : 100% памук/100% алгодон. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 2x/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 2x. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Деколте : Денка на душичка/Ескоте Коразин. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : без ракави со ленти за вратоврска/грев манга con tirantes que se anudan. Ocketsебови : Ниту/грев болило. Карактеристики : Исекот на предната клуч; разгорен пилум полите; ткаенина на очите; обложена/кортека кон фронтот; Рудо Естило Пепло кон Воланте; Тела перфорада; Кон Форро. Plusенски плус големина на очен резервоар за полите на врвот од фармерки со Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата