• Свеж
Сребрени фармерки копродукции плус големина суки средно издигнување слаби фармерки со големина на половината со 12-24

Сребрени фармерки копродукции плус големина суки средно издигнување слаби фармерки со големина на половината со 12-24

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Сребрени фармерки копродукции Суки средно издигнување слаби фармерки плус големина - Суки е нашата најпродавана кривина што одговара од добра причина. Дизајниран за подобрување на кривините, Суки создава ласкава силуета со леснотија во колкот и бутот за да го прегрне секој агол. Класичниот среден пораст е удобен, а контурираната лента за половината обезбедува вклопување на нула-јаз. Слаби фармерки со темно миење на индиго; Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото; Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; 11.5 "среден пораст; 27/29/31 '' inseams; моделирани во големина 14 и 29" inseam; 82% памук 17% полиестер 1% еластан; Увезени; Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата