• Свеж
Приклучок за искра на никел Бош

Приклучок за искра на никел Бош

DEN 1422.24
Стока
Достапно е за нарачката

Конвенционалните приклучоци на искрата на никел-бакар се дизајнирани да испорачуваат перформанси и вредност. Тешката должност на електродата за подобрена yttrium-подобрена електрода со бакарно јадро обезбедува подолг приклучок за бакарно јадро. Инженерски за да ги исполни или надмине спецификациите на оригиналната опрема за приклучоците за искра на јадрото на никел-бакар. Bosch 7992 Приклучок на никел Спарк (10 пакет).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата