• Свеж
Беси и Барни потпис Црното пума сино небо луксуз Екстра кадифен фул крзно од крзно миленичиња

Беси и Барни потпис Црното пума сино небо луксуз Екстра кадифен фул крзно од крзно миленичиња

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Голема, плишана и удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Креветите за џебови се дизајнирани со патент од 360 степени што го олеснуваат склопот и чистењето. Покрај тоа, има водоотпорен лагер за перници, а капаците се мијат машини. Се одликува со луксузни неспоредливи меки ткаенини. Патент од 360 степени. Покривот е машина што може да се мие/пријателски за сушење. Лагер за перница што е докажана со вода. Пополнување направено од еколошки полифил. Долготрајни и издржливи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата