• Свеж
Едноставно маргаритка 14 20 модерна монограм декоративна перница за фрлање, Сиена

Едноставно маргаритка 14 20 модерна монограм декоративна перница за фрлање, Сиена

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 20 " x 14 "Сиена модерна перница за акцент на монограм од нашата колекција на монограми. Оваа перница е совршен додаток во која било спална соба, дневна соба, просторија за седење или кој било друг простор во вашиот дом што Потребно е допир на стилска удобност! "Мекиот вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата