• Свеж
Маица за девојчиња од слатка пеперутка за деца, здолништа и хеланки, сет од 4 парчиња, големини 2T-4T

Маица за девојчиња од слатка пеперутка за деца, здолништа и хеланки, сет од 4 парчиња, големини 2T-4T

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Четири одлични парчиња се вклопуваат во нејзината колекција со оваа маица, здолниште и хеланки поставени од слатка пеперутка. Одликувајќи се со две тимови, едно здолниште и еден пар хеланки, овој сет ја исполнува нејзината гардероба со крајниот стил кој е подготвен да се меша и да се совпаѓа. Таа може да создаде изглед со сè во овој сет или да се одлучи да се спари со постојните омилени. Со толку многу опции, можностите за стил се бесконечни! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 4-парчиња сет вклучува : две маици, едно здолниште и еден пар хеланки. Маици : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; Графички принт. Здолниште : опуштено вклопување; Повлечете стил со еластична половината. Хеланки : опремени; Повлечете стил со еластична половината. 4-парчиња маица, здолниште и хеланки поставени за девојки за мали деца од слатка пеперутка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата