• Свеж
Нулум Тара современа апстрактна површина на плочки, 5 '3 7' 7

Нулум Тара современа апстрактна површина на плочки, 5 '3 7' 7

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа современа апстрактна шема на плочки е сигурен дека ќе оди совршено со модерниот декор и сигурно ќе се забележи. Машина направена во Турција од трајни и меки синтетички влакна. Овој килим може да издржи секојдневен сообраќај на нозе и е пријателски за деца и миленичиња. • Nuloom Tara Современа апстрактна површина на плочки • Машината направена • Направена во мисирка • Материјал : 75% полипропилен, 25% полиестер • Поддршка : памук за лизгање • Поставување : Внатрешна просторија : Дневна соба, дневна соба, трпезарија, влез, ходник, спална соба, спална соба, спална Ден, кујна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата