• Свеж
Стерилитна средна отворена корпа за отпадоци, чиста, сет од 8

Стерилитна средна отворена корпа за отпадоци, чиста, сет од 8

DEN 751.84
Стока
Достапно е за нарачката

Отворените канти се преносно решение за складирање што ја прави организацијата лесна и ефикасна! Без разлика дали ја чистите кујната, чајната кујна или да донесете нарачка во плакарот за бања, овие отпадоци ќе помогнат да се заврши работата. Достапно во 3 различни големини, отворените канти се совршени за организирање на кој било простор за плакари или полици низ домот. Средното отворено корпа е идеално за складирање на нешто од закуски, кутии со сок и конзервирана стока до канцелариски материјали, занаетчиски предмети и производи за коса и убавина. Предниот дел на лажичката нуди удобен начин за прегледување, чување и враќање на предмети брзо и лесно, додека рачките за носење прекумерна е без напор и удобен транспорт. Цврстиот, опсежен раб додава стилски допир на канти, додека модерниот, јасен дизајн работи добро со кој било домашен декор. Канти се прикажани полирани страни и текстурирано дно кои се лесни за чистење. Целокупните склопени димензии на оваа ставка се 13 "L x 9 1/2 " W x 5 1/4 "H. Стерилит Пластична пластика за возрасни пластични отпадоци, јасна, сет од 8 : надворешни димензии : 13" x 9 1/2 "x 5 1/4". Сет од 8. Чиста. Предниот дел од лажичката нуди лесен пристап до сите зачувани артикли. Рачките за носење обезбедуваат целосен пристап до зафат и ја подобруваат преносливоста. Дизајниран да се вклопи во повеќето ормани за оставата, чајната кујна. Полирани страни и лесни за чистење на текстурираното дно. Цврст, опсежен раб додава стилски допир. Современ, јасен дизајн работи со кој било декор на домот. БПА-без и без фталат. Идеално за употреба во плакарот, оставата, чајната кујна, канцеларијата, кујната, занаетчиската соба, просторијата за игра, просторијата за студентски дом или кал. Направено од лесна за чистење пластика. Стерилит со средно отворено канта собрана тежина : 0,6 фунти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата