• Свеж
Бесплатно собрание девојки со кратки ракави, графички мета, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки со кратки ракави, графички мета, големини 4-18

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Вози на! Уште една кул графичка мета за колекцијата-графичката маица со кратки ракави на собранието го украде шоуто со слатка роза и ролериско скејт графички принт. Од пракса до филмски денови, оваа прекрасна тема со кратки ракави е токму она што таа треба да остане кул, обична и пријатна. Носете со омилениот тексас или слободен склоп на склопот на половината (продадено одделно) за лесен, вечен стил и удобност. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; странични парчиња. Графичка маица за девојчиња од бесплатно склопување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата