• Свеж
Море до самит Тек пешкир за миење садови

Море до самит Тек пешкир за миење садови

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Тек -пешкирите за миење на пешкирите се корисен мал сет на XXS крпи во патент од мрежа. Совршено за низа активности од освежување на аеродром до сушење на садовите околу пожарот. Мали, удобни и разноврсни овие мијалници се одлични за дневен пакет. Море до самит Тек пешкири за миење садови : Содржи мијалник. Вклучува мала, удобна торбичка со патент. Направено од нашата најпознава ткаенина за крпи. Snap-On Hang Loop и заоблени агли. Спакувано во овална форма торбичка со патент. Одличен производ за подарок и промотивна продажба. Неверојатно апсорбирачко и брзо сушење. Многу спакуван.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата