• Свеж
Божиќен венец на Поинсетија

Божиќен венец на Поинсетија

DEN 575.84
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа декорација е идеална за да ја направите вашата куќа повеќе празнична оваа празнична сезона. Мешан венец на Poinsettia : Материјал : 25 % полиестер, 25 % ПВЦ, 21 % ЈП, 15 % лоза, 10 % железна жица, 2 % ЕПС, 2 % од пинеконот. Одлично за Божиќ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата