• Свеж
Бесплатно склопување на женски исмејувачки врски со врски

Бесплатно склопување на женски исмејувачки врски со врски

DEN 207.04
Стока
Достапно е за нарачката

Тоа е како вашата омилена маичка - само подобро. Овој симпатичен врв од бесплатното склопување е не толку силен додаток на вашата обична колекција во која има опуштена силуета со пријатна висок врат. Долгите ракави завршуваат со врски-одете за долги, лабави ракави на ракави или ладен, измамен изглед. Исклучиво на. Материјал : 87% памук/13% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Висок врат. Затворање : стил на пуловер; Затворање на копчето за копчиња на грбот. Ракави : долги ракави; Затворање на вратоврска на манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврст тон; Тепачко плетено тело. Women'sенски врзан ракав од слободно собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата