• Свеж
Комплетен комплет за склопување на собраниски собраниски автомобили на Единство, 2003 година-Хонда Договор, 2-11871-11872-001

Комплетен комплет за склопување на собраниски собраниски автомобили на Единство, 2003 година-Хонда Договор, 2-11871-11872-001

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Комплетен комплет за склопување на собраниски единици на Единствениот автомобил 2003-2007 Honda Accord, 2-11871-11872-001 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето на инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и понуди чувство за премија за возење. Се вклопува во 2003-2007 година Хонда Договор. Комплетот вклучува два оригинална замена на стилот на опрема, комплетни склопови на ленти. Прецизност дизајнирана за директно вклопување и да ја врати висината на фабриката за возење. Елиминирајте ја потребата за специјализирани алатки. Нема исклучувања. Се вклопува во Изберете : 2003-2007 Honda Accord и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата