• Свеж
Мармонт Хил дрвја одозгора од Каролис Јанулис Рамка за сликање уметнички печати

Мармонт Хил дрвја одозгора од Каролис Јанулис Рамка за сликање уметнички печати

DEN 719.84
Стока
Достапно е за нарачката

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Мармонт Хил Печатени сценско и пејзажи врамени уметнички отпечатоци, од Каролис Јанулис : ГИКЕР за врвен квалитет на печатење на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата