• Свеж
Evenmendightенски секојдневно легање на Reebok, со 25 inseam и странични џебови

Evenmendightенски секојдневно легање на Reebok, со 25 inseam и странични џебови

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се движат со вас преку тренингот. Хелангите со високи тренинзи од жените од Рибок се совршени за јога, трчање и сè што е помеѓу. Хелегите се изработени со брза сува ткаенина, која е специјално дизајнирана за да ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост. Нема повеќе потење низ облеката за време на интензивно вежбање. Странични џебови кои нудат место за вашиот телефон, така што сè уште можете да ги искористите вашите омилени песни или подкасти додека доминирате во тренингот. Должината од 7/8 на пантолоните застанува на глуждовите, давајќи им на нозете ласкав и посно изглед. Направено од полиспан материјал. 78% полиестер / 22% спандекс. Хеланки со високи половини. Должина на глуждот. Влага за губење. Широк лента за половината за удобност. 25 "Inseam. Странични џебови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата