• Свеж
Класичен блок монограм на палецот, карамел, карамел

Класичен блок монограм на палецот, карамел, карамел

DEN 959.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Classic Block Monogram Pouf, Caramel : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во карамел и кафеава совршена за овој печатен пуф. Зименот, отстранлив печатен капак го одликува дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Достапни големини : 13x13x13, 18x18x18. Може да се отстрани капакот; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата