• Свеж
Бесплатно склопување жени отсечени тексас шорцеви, 5,5 ”inseam

Бесплатно склопување жени отсечени тексас шорцеви, 5,5 ”inseam

DEN 799.84
Стока
Достапно е за нарачката

Вашиот календар е нареден со денови на плажа, скари и одмор за викенд - планови за кои е потребна гардероба за која е еднаков делови разноврсни и симпатични. Едно летно основно не сакате да го занемарите е тексас -шорцевите на слободното собрание. Сè е за вибрациите слични на гроздобер со пресечен дизајн и истрошени детали. Има причина што тексас шорцевите никогаш не излегуваат од стил : тие одат рака под рака со тоа како сакаме да ги поминеме летните денови! Само на. 98% органски памук, 2% еластан. 98% органски памук, 2% еластан. 98% органски памук, 2% еластан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата