• Свеж
Stuple Industries розово розово срце над сиво со капење со боја дизајниран од Линдзи Роџерс

Stuple Industries розово розово срце над сиво со капење со боја дизајниран од Линдзи Роџерс

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Линдзи Роџерс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата