• Свеж
Ixir HTC Titan II Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Ixir HTC Titan II Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

0 за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за полнење и синхронизација на податоци. Truwire Combo Charger Поставете ги сите други не-брзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. Комплет за полнење USB : Комплетот за полнач за комбо IXIR вклучува 1x wallиден полнач и 2x микро USB до USB кабли (4 стапки и 6 стапки).Adaptive Fast Forting (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидот со висока моќност на IXIR 2 засилувач, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Автоматски престанува со полнење кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг живот. Компатибилни уреди : Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди. Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка.0) технологија, (адаптивен брз полнач) вашата батерија Може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи непосредна употреба на вашиот паметен телефон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата