• Свеж
Правоаголна маса за кафе со стаклени нозе, портокалова раб

Правоаголна маса за кафе со стаклени нозе, портокалова раб

DEN 6015.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ова е изработено од фурнир од дабово пепел од дрво/калено стакло. Правоаголна маса за кафе со стаклени нозе, портокалова раб : правоаголна маса за кафе со стаклени нозе. Дабов пепел дрво фурнир и кален стаклен портокал раб. Складирање на фиоки за притискање. Големина : 51,2 "w x 25,60" d x 15 "ч.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата