• Свеж
DesignArt 'Тропско зеленило расположение VII' Тропски панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Тропско зеленило расположение VII' Тропски панел за завеси за затемнување

DEN 149.12
Стока
Достапно е за нарачката

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој ананас, манго, starвезда, carambola & лисја завеса . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачката само за вас. Фаукс-линената ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Green Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Храна и пијалок. - Боја : Зелена. - Модел : Природа. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата