• Свеж
Облекување на салата од природна божица на Ени, веган, не-ГМО, Флорит Оз

Облекување на салата од природна божица на Ени, веган, не-ГМО, Флорит Оз

DEN 111.84
Стока
Достапно е за нарачката

Во 1920 -тите, хотелот „Палас“ во Сан Франциско го почести актерот Georgeорџ Арлис, кој се отвори во претставата наречена „Зелена божица“, со облекување на салата. Но, облекувањето на божицата на Ени - кремасти тахини и облекување на лимон со пиперки и магдонос - е вистинскиот шоу -шоу. Навивачите на Ени го опишуваат како „зависност“, „пиење“ и „неописливо вкусно“. Обидете се за себе! Вистински состојки : Ние работиме со доверливи добавувачи за да извориме само не-ГМО состојки. Направени со добрина : Облеките на Ени се прават без вештачки вкусови, бои или конзерванси. Салати и повеќе : Совршено облекување за зелени салати и зеленчук. Исто така, вкусен додаток на кој било оброк за додавање дополнителен вкус. Вкусно : богат, здрав вкус што можете да го сметате на сите во семејството што уживаат. Содржи : 16 мл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата