• Свеж
Ournourneуни колекција женски лука -удобна пена отворена плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски лука -удобна пена отворена плоштад пети -пети сандали

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Винил детали и бујна тока? Што повеќе би сакале во пета? Колекцијата Luca By Journee служи на вибрации од 90 -тите години без да жртвува удобност со удобност од 4 мм Тру удобност. Заокружена блок-потпетица и отворена плоштад пети ја завршуваат оваа силуета за лизгање. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Мена од човекот. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата