• Свеж
Miniville Babil Girl Flutter Bodyve Bodysuit, Floral Pant & Headbard облека, 3-PC сет

Miniville Babil Girl Flutter Bodyve Bodysuit, Floral Pant & Headbard облека, 3-PC сет

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Слоганот за палење на ракави, цветни печатени панталони и цветни печатени ленти за глава, сет на облеки од 3 парчиња (бебе девојче) вклучува каросерија, панталони и лента за глава. Телоскут : Проширување на деколтето на рамото на скутот, ракавите на трепет и три копчиња за лекување за лесно менување. Панталони : Повлечете еластична лента за половината. Лак за лак. 60% памук, 40% полиестер. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата