• Свеж
Единствени поволни цени за боја на женски контраст копче надолу по долги ракави вратоврска кошула на вратот

Единствени поволни цени за боја на женски контраст копче надолу по долги ракави вратоврска кошула на вратот

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Земете го овој тенок фустан А-линија за дневна облека. Овој фустан со точка е комплетен со вратоврска, детали за рафли, долги ракави и предниот дизајн на предниот дел. Стилизирајте го со гроздобер капа и шик потпетици изгледа свежо и симпатично. Одликувајќи се со затворање на вратоврска и копче, оваа кошула ве прави да изгледате попривлечно. Совршено пар со панталони, фармерки и здолништа. Повод : Дневно, бизнис, работа, датира, канцеларија. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'74 ", Градите : 32 3/4 инчи, половината : 24 1/2 инчи, колк : 35 1/2 инчи, рамо : 14 1/4 инчи, тежина : 110,7 фунти, модел, модел носи меѓународна големина на X-Small. 13 5/8 36 2/8s 26 6 /8 14 1/8 - 38 2/8m - -27 1/8 14 5/8 - 40 1/8 L - 27 6/8 15 3/8 - 43 2/8xl - 28 3/8 16 - 46 4/8 уникатно Поволни договори за женско копче за контраст на контраст надолу со долга ракава вратоврска кошула 100% полиестер. Увезен. Врза на вратот. Мек и лесен материјал. Двојна јака во боја. Копче манжетирано. Долги ракави. Машината мие внатре надвор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата