• Свеж
Едноставно Daisy 5 'тркалезна гордост гордост Ченил во затворен килим на отворено

Едноставно Daisy 5 'тркалезна гордост гордост Ченил во затворен килим на отворено

DEN 1277.60
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете ја гордоста со Simply Daisy 5 'Round Pride Pride Indoor/Outdoor The reg од колекцијата на флуидност. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања со овој килим во затворен простор/outddor! Ова виножито ќе ви помогне да го персонализирате вашиот простор со живописна боја и стил, додавајќи совршен допир на удобност под нозете што сте го барале. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата