• Свеж
Трговска марка ликовна уметност медитерански поглед платно уметност

Трговска марка ликовна уметност медитерански поглед платно уметност

DEN 638.40
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се разликуваат од оригиналот. Магистерска ликовна уметност. 24 "x 32". Платно и дрво. Giclee. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата