• Свеж
Como Blu Christенски кратки ракави за кратки ракави и зелена салата за спиење кратко, 2 парчиња

Como Blu Christенски кратки ракави за кратки ракави и зелена салата за спиење кратко, 2 парчиња

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој тренд-десен мек Спун Спин Jerseyерси 2 парчиња сет за спиење се поставува на голем главен дел во плакарот на сите. Оваа кратка рака на вратот на екипажот има завршна облога од зелена салата на ракавите и на дното полите со тоа што одговара на 3 "inseam шорцеви со прицврстување на еластичното затворање на половината на половината имаат меко и удобно вклопување. Носете го овој пријатна сет опуштена додека гледате телевизија или читате одлична книга додека Останувајќи во затворено и откако ќе бидете подготвени да ја ставите главата на перницата, тие ќе понудат ноќ исполнета со слатки соништа. Врати на екипажот. Кратки ракави.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата