• Свеж
Ева Бејн „Спликање и извртување 03“ платно уметност

Ева Бејн „Спликање и извртување 03“ платно уметност

DEN 1199.84
Стока
Достапно е за нарачката

Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Истакнати бои : сина, сива, бела, зелена, црна Ева е родена во Унгарија и откако патуваше низ светот и ги менуваше кариерите на патот, таа се насели во Сон Сиднеј, Австралија. Ева Бејн „Спарзирање и извртување 03“ платно уметност. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата