• Свеж
Stuple industries таков вид жена хумористична фраза рустикална скрипта, 14, дизајнирана од Дафне Полсели

Stuple industries таков вид жена хумористична фраза рустикална скрипта, 14, дизајнирана од Дафне Полсели

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели. Тој вид жена хумористична фраза рустикална скрипта.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата