• Свеж
Sairозеф Josephозеф Работна плоча заштеда, блокови во боја

Sairозеф Josephозеф Работна плоча заштеда, блокови во боја

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Направени од затегнато стакло и со гумени стапала што не се лизгаат, овие мултифункционални табли обезбедуваат хигиенска, мирис и отпорна на дамки за сите видови на подготовка и презентација на храна. Покрај тоа, тие можат да се користат за заштита на табелите и работните плочки од гребнатини предизвикани од чинии и садови. Достапни во широк спектар на дизајни, тие се отпорни на топлина до 280 ˚C/536 ˚F. Безбедна машина за миење садови. Workозеф Josephозеф Работна плоча заштеда, блокови во боја - 30 x 30 см.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата