• Свеж
Училишна униформа на Јуниорс Бермуда кратка

Училишна униформа на Јуниорс Бермуда кратка

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Училишната униформа на Јуниорс Бермуда кратко да биде пријатно секој ден со училишната униформа на Georgeорџ Јуниорс Бермуда. Тие имаат опуштено вклопување со два предни џебови, задниот џеб и јамки за ремен за класичен стил што исполнува униформни упатства. Училишните униформни шорцеви се практични и удобни со мешавина од памук што може да дише за целодневна удобност. Тие се отпорни на брчки и машини што се перат, како и за лесно одржување. Georgeорџ кратки парови добро со поло маица и тениски чевли за класичен изглед кој е добар за потоплите училишни денови. Децата можат да седат во стил и да играат со леснотија да ги носат и тие прават страшен додаток на нивната гардероба. Училишна униформа Georgeорџ Јуниорс Бермуда Кратка : Мешавина од памук. Машинско миење ладно. Georgeорџ. Училишна униформа Бермуда кратка. 2 предни џебови. Затворање на патент и кука и летање. 1 џеб за заварување. Јамки на појас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата