• Свеж
Бесплатно собрание женско момче кошула со долги ракави

Бесплатно собрание женско момче кошула со долги ракави

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Пронајдете го вашиот стил на добро чувство во кошулата со долг ракав на Фрис Собрание. Едноставно неопходно-облечете го преку маички, резервоари, отворено, копче или соло-изборите се бесконечни. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено, момче одговара. Деколте : Распоредете јака. Затворање : Плоча на копчиња предни. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите на кошули; Задна кутија Плејт за удобно вклопување. Долга кошула со долги ракави од слободно собрание. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата