• Свеж
Перница за потпирач за глава, близнаци за патување со сива боја

Перница за потпирач за глава, близнаци за патување со сива боја

DEN 639.84
Стока
Достапно е за нарачката

Возете во удобност со кадифен удобност затегнување ™ Перница за потпирачот за глава. Нашите перничиња за потпирач за глава што одговараат на формата обезбедуваат поддршка во критичниот јаз зад вратот што е присутна на повеќето автомобилски седишта додадена поддршка на вратот; Зголемете ја удобноста на погонот и поминувачот; Лесен за инсталирање и употреба; Универзална вклопена работа со предни и задни седишта.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата