• Свеж
Ограничено премногу дете девојче фау Шерпа анорак зимска јакна палто

Ограничено премногу дете девојче фау Шерпа анорак зимска јакна палто

DEN 758.40
Стока
Достапно е за нарачката

Колку симпатично и пријатно! Ова палто е одличен додаток на нејзината надворешна облека од ограничена исто така, во која има дизајн со качулка и фигура на Шерпа за додадена топлина. Совршено за утра на училиште или брзо патување до игралиште. Материјал : школка/faux sherpa/faux крзно : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Јака : јака за стоење; Аспиратор со факс на крзно. Затворање : Затворање на поштенски преден; Плакета на копчето Snap. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни копчиња со јазичиња ги држат најважните работи. Карактеристики : Поставата за факс на Шерпа; еластична половината. Девојки девојки Анорак со качулка од ограничен исто така.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата