• Свеж
Живописна животна гравитација миленичиња водни, големи, 2. галони

Живописна животна гравитација миленичиња водни, големи, 2. галони

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ibrивотен живот гравитација ПЕТ Водач, големи, 2,5 галони ги одржуваат вашите миленици здрави и хидрирани со живописни животни гравитациони воден. Овозможува стабилно снабдување со вода дури и кога сте далеку од дома. Гравитациониот водач може да задржи до 2,5 галони и обезбедува целодневен пристап до свежа вода без чести полнења. Транспарентниот сад покажува колку вода останува и кога треба да се наполни. Водачот за миленичиња во гравитација е лесен за чистење и полнење, а високо-едностраниот сад помага да се елиминираат излевање. Може да помогне да се осигурате дека вашите миленици добиваат доволно вода за да ја угаснат жедта и да го одржат своето здравје без да одвојат премногу време од вашиот зафатен распоред. Едноставно истурете во вода и оставете време за пиење да започне за вашите крзнени пријатели. Ibrивотен живот гравитација ПЕТ Водач, голем, 2,5 литри со погон со големина на вода, држи до 2,5 гал вода. Овозможува погодна хидратација за вашето домашно милениче. Гравитациониот водач е направен од не-наметната БПА. Чувајте ги вашите миленици хидрирани со стабилно снабдување со вода дури и кога сте далеку од дома. Водач со голема големина може да задржи до 2,5 гал вода. Овозможува целодневен пристап до свежа вода без чести рефилки. Транспарентен сад покажува колку вода останува во кој било момент. Гравитациониот милениче Водер е лесен за чистење и полнење. Осигурете се дека вашите миленици спуштаат доволно вода за да ја угаснат жедта и да го одржат своето здравје. Едноставно истурете во вода и оставете да започне времето за пиење. Ibивотен живот нуди целосна линија на стручно изработени, квалитетни производи за да го одржувате вашето домашно милениче здраво и среќно. Достапни големини : XS (0,5 гал), S (0,75 гал), М (1,2 гал), голем (2,5 гал).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата