• Свеж
Бела Вита Цикли високи чизми

Бела Вита Цикли високи чизми

DEN 608.00
Стока
Достапно е за нарачката

Високите чизми се класици за есен. Cicely од Бела Вита може да биде совршено поврзан со вашиот омилен џемпер и тексас за тој квинтесенцијален есенски ансамбл. Овој висок багажник има одлична блок -потпетица која не само што е стилска, туку прави и удобно целодневно носење. Ременот за прицврстување и деталите за тока се јазол на класичниот багажник за возење. Достапно во Супер меки вегетански тужеви. 2,75 инчи блок наредена потпетица. Супер мек горен. Лента за прицврстување и детали за детали. Трендовски блок -потпетица. Подготвена влошка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата