• Свеж
Парк Место - маснотично стебло 19 корали

Парк Место - маснотично стебло 19 корали

DEN 244.48
Стока
Достапно е за нарачката

Park Place - 12 парче борово стебло 19 "Корал. Вештачко божјо има појава на природни цвеќиња и обезбедува свеж, живописен изглед на вашиот дом, канцеларија или специјален настан. Живописната боја на цвеќињата лесно се меша со разни акценти и боја Шеми за додавање на природен елемент и се совршен додаток на домот, канцеларијата или специјалните прилики како свадби и тушеви. Парк Место - 12 парчиња боцувачки матични 19 “корали.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата