• Свеж
Ournourneуни колекција жени Голди посочи пумпи за пети на пети на пети

Ournourneуни колекција жени Голди посочи пумпи за пети на пети на пети

DEN 591.84
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете прекрасен додаток на вашиот плакар со потпетицата Голди Маче од колекцијата на ourурни. Оваа симпатична пета има мек материјал за велур со велур со пресечен дизајн на петицата. Покажаната форма на пети и аголниот дизајн на пети го комплетираат овој изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата