• Свеж
Сет на цврсти кревети со длабоки џебови на Hearth & Harbour, листови за микрофибер листови, полни, мраз сини

Сет на цврсти кревети со длабоки џебови на Hearth & Harbour, листови за микрофибер листови, полни, мраз сини

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Сетот за постелнина за постелнина на Клара Кларк е идеален избор кога станува збор за уникатен дизајн и неспоредлива удобност. Нашите постелнини се ткаени од премиум, 110 GSM микрофибер и од двете страни за крајна мекост, создавајќи небесно искуство за спиење. Листовите се опремени со паметно катче решение што ќе го задржи вашиот лист во позиција во секое време. Поради нивните пригодни длабоки џебови, тие лесно ќе се вклопат на кој било вид душек (до 18 ”). Силен постелнина со највисок квалитет. Супер мека постелнина. Паметно решение за катчиња. Забавен и сеопфатен подобар водич за спиење. Дополнителни длабоки џебови за длабок душек. Супер лесна грижа : Машината што се пее во студ, се суши брзо на суво сува ниска температура . избледи, дамка, смалување и отпорна на брчки . Достапно во големини : Двоен лист со големина 3-парчиња Постави1 Поставен рамен лист : 96 "x 66,1 поставен Лист 75 "x 39,1 перница 20" x 30 ".екстра длабок џеб вграден лист 14" до 18 "инчи . близнак XL големина 3-парчен кревет поставен 1 рамен лист 102" x 66,1 поставен лист 80 "x 39 , 1 перница 20 "x30". Екстра длабок џеб вграден лист 14 "до 18" инчи . целосна големина 4-парчен кревет постав1 рамен лист 108 "x 102,1 поставен лист 84" x 72,2 перници 20 "x 40 ".Extra длабок џеб вграден лист 14" до 18 "инчи . Големина на кралицата со 4 парчиња Постави 1 рамен лист 108" x 102,1 поставен лист 84 "x 72,2 перници 20" x 40 ". Екстра длабок џеб поставен Лист 14 "до 18" инчи . Големина на кралот 4-парчен кревет Поставете1 рамен лист 108 "x 102,1 поставен лист 84" x 72,2 перници 20 "x 40" .екстра длабок џеб поставен лист 14 "до 18" инчи . Сплит со големина на кралот со големина 5-парчен кревет поставен 1 рамен лист 108 "x 102,2 поставен лист 84" x 39,2 перници 20 "x 40" .екстра длабок џеб вграден лист 14 "до 18" инчи . Кал Кинг Големина 4-парчен кревет за постелнина 1 рамен лист 108 "x 102,1 поставен лист 84" x 72,2 перници 20 "x 40" .екстра длабок џеб вграден лист 14 "до 18" инчи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата