• Свеж
Девојка за правда девојки Jeanан, големини 6-18, Слим и плус

Девојка за правда девојки Jeanан, големини 6-18, Слим и плус

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Таа ќе ја сака девојката за правда девојки Jeanан! Овие слатки фармерки имаат супер опуштено вклопување и средно-пораст-совршени за трендовски-случајни модничари. Со своето гроздобер миење, овие се сигурни дека ќе бидат нејзини следни оди во оваа сезона во училиште! Спарете го со омилениот врв на правдата за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 65% памук, 23% вискоза, 11% полиестер, 1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Rise & Inseam : Mid Rise, Size 10 има 25 1/2 "Inseam. Затворање : копче и патент мува. Џебови : 5 џеб дизајн. Карактеристики : ролна манжетна полите, уништени детали. Девојка за правда Jeanан за девојчиња. Правдата нуди на Тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата