• Свеж
Засекогаш млади женски метални врвови на патики

Засекогаш млади женски метални врвови на патики

DEN 367.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пар засекогаш млади женски патики со металик врв со чипка однапред, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар на патики за засекогаш млади жени додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Засекогаш млад. Мек мазен материјал. Затворање на чипка. Метален врв пред. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата