• Свеж
Кожа од кожа на Кедс Шампион на патики

Кожа од кожа на Кедс Шампион на патики

DEN 344.80
Стока
Достапно е за нарачката

Секојдневно суштинско значење. Верзијата за лизгање на нашите патики на иконични шампиони одат со скоро сè што е во ротација, од тексас до фустани и сè што е помеѓу нив. Една од оние безвременски основи што им е потребна на секој плакар, го испаднавме со перничиња табани за да можете да ги носите цел ден, секој ден. Шампион се лизга на кожа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата