• Свеж
Машка машка панталона за стрии

Машка машка панталона за стрии

DEN 367.68
Стока
Достапно е за нарачката

Кога се јавуваат авантурите, карго -пантовата „Вранглер“ со пет starвезди ви помага да одговорите. Има многу корисни џебови за организирање и складирање на мали најважни работи. Направени со редовно заострената ткаенина за вклопување и истегнување, овие панталони ве одржуваат удобно без разлика каде ве носи денот. Редовно вклопување на панталони за машка машка панталони. Истегнување измислица за удобност. Предни џебови. Назад заварувачки џебови со затворање на размавта. 4 товарни џебови со 3 наредени џебови на левата нога.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата