• Свеж
Графичка Америка држава Калифорнија во САД Голден Стејт Машка графичка маица

Графичка Америка држава Калифорнија во САД Голден Стејт Машка графичка маица

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Прославете ги иконите културни институции и националните паркови со оваа машка графичка мета со теми од Калифорнија. Одличен дизајн на маица за мажи, година околу или на вашиот омилен празник. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон Калифорнија или дајте му како совршен подарок за тато, брат, син, дедо, пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави момци е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за мажи, година околу или на вашиот омилен празник . Нашата облека инспирирана од Голден Стејт го покажува иконскиот стил на трендовски обичен облека . Изберете ја омилената состојба на маици во Калифорнија и Подобрете ја вашата гардероба . Класик , удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (Спорт Греј) . Печатено во САД.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата