• Свеж
Кампување забава хартија и пластични забави за забави сметаат за гости

Кампување забава хартија и пластични забави за забави сметаат за гости

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете малку талент на вашата забава со ударите на забавата за кампување. Одликувајќи се со бел слез или камп оган, секој од овие забави на партијата е сигурен облог да додаде малку повеќе бучава на здружувањето! Продадени во пакети од 8, овие партиски подобрувачи се координираат со нашите други материјали за кампување! 8 Blowers Camping Party. Исцрпување на ткивата. Координира со другите наши резерви за кампување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата