• Свеж
Аризона Вајлдс дами LS Top

Аризона Вајлдс дами LS Top

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Поставете удобно во оваа дама екипаж вратот со долг ракав плетен врв. Носете на вашиот кауч или надвор гледајќи ја играта со пријателите. Совршена тежина на ткаенина за поладни ноќи или внатре со климатизација. Мека триленд плетена ткаенина 79% полиестер/16% памук/5% најлон. Вратот на екипажот со заоблен долен полите. Предни градите на графичкиот центар на логото на тимот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата