• Свеж
Кошула за кратки ракави на Ван Хаузен, кој не е железо

Кошула за кратки ракави на Ван Хаузен, кој не е железо

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Останете остри во обични денови со кошулата со краток ракав на Van Heusen Flex. Дизајнирано со дополнително истегнување што се движи со вас, овој врв на гингам има не -железна завршница за абење директно од фен. Не железо : Завршувањето отпорен на брчки не бара дополнително пеглање. Краток ракав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата