• Свеж
Лесни улични чизми на Хестер

Лесни улични чизми на Хестер

DEN 493.76
Стока
Достапно е за нарачката

Bootie Bootie од Easy Street е за сите преценети детали за тока и каиш. Стилизирана со класична блок -потпетица, надворешната страна флексира и е лесна на нозете. Лесно вклучување/исклучување во патент и е засилено со лесно движење од страна на лесна ултра-лесна влошка за целодневна удобност. 2 инчи блок -потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. На детали за детали за токи. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Внатре во патент за лесно вклучување/исклучување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата