• Свеж
И младинските кошаркарски патики на момчињата, атлетски патики

И младинските кошаркарски патики на момчињата, атлетски патики

DEN 368.00
Стока
Достапно е за нарачката

Blindside by And1 е кошаркарски чевли за да ги трепка стилот и брзината. Вашите противници ќе ги разгледаат добро додека ги разгорувате покрај нив, или летате високо во играта. Ова е одличен стил за теренот, Blacktop, училницата и секојдневното носење! И1 атлетски слепи. Меша горе за дишење. Усогласена влошка. Не-означување на надворешната страна на TRP.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата